MÖBLER / Skåp & hyllor / HängskÃ¥p 6104021

nr 610 4021

Hängskåp

1700-tal. Märkt 1794 på insidan av dörr. Speglarna med stilisererat blomstermåleri och akantusslingor. Hyllinredning. , höjd: 130

Kondition: Senare lås, skador och kompletteringar

Utrop:

300 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 november 2009